Kuchnia SLOW FOOD

Do Państwa dyspozycji oddajemy Kuchnię w Willi Marcel Park, gdzie serwujemy przepyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego podawane w godzinach od 8.00 do 10.00 oraz obiadokolacje składające się z dwóch dań i pysznego deseru serwowane w godzinach od 16.00 do 18.00.

W międzyczasie zapraszamy do naszego lobby na domowe ciasta i aromatyczną kawę.

Na zamówienie, organizujemy również wieczorne menu grillowe.

PRODUKTY

Naszą misją jest by podążać za filozofią SLOW FOOD, sprzeciwiając się obecnemu trendowi życia w biegu i jedzenia przetworzonej żywności. Promujemy myśl, że dobre,regionalne i wysokojakościowe jedzenie jest zmysłową przyjemnością i inwestycją w swoje zdrowie, na którą stać każdego z nas.
Utożsamiając się z trendem SLOW FOOD staramy się wybierać produkty jak najmniej przetworzone, które pozyskujemy od lokalnych przedsiębiorców – od ludzi, którzy są naszymi sąsiadami, którzy niejednokrotnie od pokoleń specjalizują się w swoim fachu, co daje nam gwarancję jakości i smaku. Tym samym wspieramy małe biznesy i rozwój regionu.
Z naszymi Gośćmi dzielimy się tym co najlepsze z dziedzictwa kulinarnego Ziemi Świętokrzyskiej.

ŚNIADANIA

 

Poranek w Willa Marcel staje się piękniejszy, ponieważ mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty śniadaniowej.

Świeże pieczywo z regionalnymi wędlinami, miodami i serami to u nas podstawa żeby zacząć dzień z uśmiechem.

Serwujemy śniadania na ciepło jajecznicę, naleśniki, kiełbaskę z cebulką i wiele innych.

Codziennie przygotujemy specjalnie dla Państwa sałatki, różnorodne pasty oraz pieczemy domowe ciasta.

OBIADOKOLACJE


Dzień pełen relaksujących wrażeń kończymy sycącym posiłkiem, który stanowi podsumowanie. Codziennie przygotowujemy dla naszych Gości inny zestaw dnia, którego dopełnieniem jest pyszny deser.

Pomiędzy godzinami posiłków oddajemy Kuchnię do dyspozycji gości.

Wędliny, sery, miody, pieczywo, oleje, wina a także lecznicze kosmetyki rodem z Buska-Zdroju dostępne w ofercie Willi Marcel mogą Państwo zabrać w dniu wyjazdu, również w formie prezentów, przygotowane w bezpieczny i wygodny w podróży sposób.

rezerwacje
telefon+48 601 504 704
mapa